بازرگانی زیبا سرام
خانه / قیمت کاشی / قیمت کاشی ساروج ارزان

قیمت کاشی ساروج ارزان

کاشی ساروج از بهترین انواع کاشی می باشد که برای مناطق حساس مورد استفاده قرار میگیرد و از قیمت ارزان برخوردار می باشد.
کاشی ساروج از انواع کاشی های باکیفیت است که از نفوذ ناپذیری بالایی برخوردار است. این مدل کاشی در ایران قدمت ۸۰ ساله دارد اما در دنیا بیش از ۷۰۰ سال است که از کاشی ساروج استفاده می گردد.

کاربردهای کاشی ساروج در چیست؟

ساروج از جمله مصالح ساختمانی است که در مقابل آب بسیار مقاوم بوده و به همین علت از ساروج برای روکش برای انواع کاشی استفاده میگردد. از کاشی ساروج برای استخرها، حمام و تمام مکانهایی که با آب تماس مستقیم دارد استفاده می گردد.

قیمت کاشی ساروج

قیمت انواع کاشی ساروج

کاشی ساروج به دلیل سطح صاف و یکدستی که دارد برای تزئینات بسیار مناسب است. یکی از دلایلی که از کاشی ساروج برای زیبایی منازل استفاده میگردد استفاده سیلیس و آهک در ترکیبات کاشی ساروج است. سیلیس ها بی رنگ هستند و از ساختمان بلوری شکل تشکیل شده اند به همین علت است که سطح کاشی ساروج از سطح صافی برخوردار است. اگر نسبت قیمت انواع کاشی ساروج را به کارایی آن مقایسه کنیم متوجه می شویم که کاشی ساروج به نسبت سایر کاشی ها از قیمت مناسب تری برخوردار است.

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت کاشی پرسلان درجه یک

لیست قیمت کاشی پرسلان درجه یک با توجه به نوع خرید، کیفیت، سایز و اندازه، متفاوت است. ما می توانیم با جستجو در سایت های اینترنتی از لیست این قیمت اطلاع یابیم. عل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *