بازرگانی زیبا سرام
خانه / چسب کاشی و سرامیک / خرید چسب کاشی و سرامیک درجه یک ارزان

خرید چسب کاشی و سرامیک درجه یک ارزان

امروزه چسب های کاشی و سرامیک بهترین جایگزین برای سیمان شده اند. اما به نظر شما خرید این چسب های مقرون به صرفه است؟ آیا مقاوت آنها کمتر از مقاومت سیمان می باشد؟
چسب های کاشی و سرامیک بیشتر در شکل های خمیری به فروش می رسند، اما برخی از این چسب ها به صورت پودری نیز تولید می شوند. یکی از مزایای استفاده از چسب های پودری می تواند این باشد که، با هر ملاتی قابل ترکیب است و امکان استفاده را بسیار افزایش می دهد. برخی از چسب های کاشی و سرامیک هستند که به صورت لایه هایی بسیار مقاوم و با ضخامت های بسیار مناسب بروی محیط های گچ، سیمان و یا چوب کشیده می شوند.

با این تفاسیر مدل های چسب بسیار زیاد هستند، در ذیل به بررسی آنها می پردازیم:

ماستیک ها:

یکی از محصولاتی که بسیار در بازار های کاشی و سرامیک کاربرد دارند، ماستیک ها می باشند. این محصول در واقع خود به نوعی چسب به شمار می رود که بعد از انجام عمل کاشی و یا سرامیک کاری بروی درز های آن محیط کشیده می شود. این چسب نه تنها می تواند میزان نفوذ آب را کاهش دهد، بلکه بهترین گزینه برای پوشش فضا های از بین رفته نیز می باشد. یکی از خواص ماستیک ها این است که بعد از استفاده به صورت خیلی محسوسی نامرئی می شوند و به نوعی کسی متوجه کارشدن این محصول بروی کاشی و سرامیک ها نمی گردد.


چسب های پودری:


این چسب ها بیشتر در مواردی کاربرد دارندکه استادکار کاشی و سرامیک می خواهد، کار را به صورت خیی منظمی با استفاده از سیمان و یا گچ انجام دهد. پس می توان گفت که بهترین گزینه برای موارد کار با مواد دیگر همین چسب های پودری هستند.


چسب های خمیری:

یکی از پر فروش ترین محصولات چسب و در کل محصولات شیمیایی، چه در ایران و چه در کشور های خارجی همین چسب های خمیری هستند. این چسب ها دارای خاصیت ضد آبی و نیز میزان چسبندگی بسیار بالا می باشند. از طرف دیگر نیز کار با این چسب ها به طرز خیلی عجیبی آسان است.
شاید بخواهید بدانید چرا؟

دلیل اصلی این موضوع استفاده از نرمه های مختلف زیر این چسب می باشد، یعنی هر کسی که قصد استفاده از این چسب های خمیری را دارد، در ابتدا باید بتواند، لایه ای مقاوم در زیر این چسب بکشد، اما برای ای لایه هیچگونه شرایط خاصی تعریف نشده است. در اصل نیز شرایط خاص یعنی ضد آب بودن، مقاوت بودن، ضد یخ، ضد گرما و … را این چسب های درجه یک هستند که به ارمغان می آورند.

اگر بخواهیم به موفق ترین کارخانه های تولید این محصولات اشاره کنیم، کارخانه تولیدی نویان شیمی برترین کارخانه در این زمینه می باشد. شاید خیلی ها بگویند که تجربه در قدرت یک کارخانه امر مهمی است، ما نیز این موضوع را رد نمی کنیم و در عوض به شما اطمینان می دهیم که مسئول و مدیریت این مجموعه بزرگ خود یکی از موفق ترین افراد در زمینه تولید مواد شیمیایی است.
در نهایت باید در مورد قیمت های این محصولات نیز به شما بگوییم، که شاید برای کار های کاشی و سرامیک، استفاده از چسب ها و ماستیک ها می تواند به قیمت خیلی پایینی حتی زیر ۳۰ درصد، قیمت استفاده از سیمان برای شما تمام شود و در این بین چه کسی سود بیشتر را خواستار نیست؟؟؟

منبع: tileandceramics.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه چسب کاشی و سرامیک باکیفیت

برند با کیفیت در فروشگاه های سطح کشور به عرضه ی محصولات خود در زمینه ی چسب های کاشی و سرامیک می پردازد و مقدم شما عزیزان را گرامی می دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *