بازرگانی زیبا سرام
خانه / کاشی کویر / خرید و فروش کاشی کویر با قیمت ارزان

خرید و فروش کاشی کویر با قیمت ارزان

شرکت کاشی کویر با۳۰سال تجربه مفید کاری و افراد مجرب و ماشین آلات صنعتی مدرن به تولید و پخش و همچنین عرضه جهت خرید و فروش بانام تجاری کاشی کویر با قیمت بسیار ارزان و مقرون به صرفه کرده است.

خرید و فروش کاشی کویر

شرکت کاشی کویر یزد

این شرکت با تکیه بر تجربه سی ساله و تلاش کارکنان زبده خود بهترین نوع کاشی ها را در سی سال گذشته به بازار عرضه داشته است.

این شرکت سهامی خاص که در یزد تاسیس گردیده در زمینه تولید انواع کاشی ها از جمله :

  • کاشی دیواری
  • کاشی کف
  • واتر جت
  • کاشی دیجیتالی
  • و کاشی گرانیت

فعالیت میکند و با بهره گیری از بهترین امکانات و مدرن ترین دستگاه ها در بازار های بین المللی و داخلی یکه تازی میکند این کارخانه هر روزه با بهره گیری از هوش مهندسین و ذوق طراحان خود به دنبال جدید ترین متد های طراحی و ساخت کاشی است تا در این بلبشو بازار از رقبا عقب نماند.

شرکت کاشی کویر یزد جهت خرید و فروش کاشی کویر با قیمت هرچه بهتر و ارازن تر محصولات خود را سازماندهی و بسته بندی میکند تا در بازار به دست مشتریان خود برساند.

خرید و فروش کاشی کویر

کیفیت کاشی کویر

تیم مدیریتی و اجرایی کاشی کویر با سخت گیری و دقت فراوان نسبت به توسعه کیفیت خود خط کنترل کیفی فوق العاده مجهز  با کادری مجرب همراه با دانش فنی و کیفی بالا را راه اندازی نموده اند تا مشتری و بازار هدفشان چه در ایران و چه در بازار های بین المللی مشمول نارضایتی از کیفیت محصولاتشان نگردند .

کنترل کیفیت این کارخانه به این صورت است که غیر از کنترل محصول نهایی اقدام به آزمایش و کنترل مصالح و مواد اولیه و حتی مواد استفاده شده در میانه کار نیز مینماید تا محصولی با کیفیت و در خور شان مصرف کنندگان این شرکت قرار دهد.

خرید و فروش کاشی کویر

واتر جت چیست

واتر جت همان ابزار برش صنعتی با فشار زیاد آب و و دقیت بیشتر است و کاشی های واتر جت همان کاشی هایی هستند که با فشار آب برش داده شده و به بازار عرضه میدارند.

جنس ساینده هایی که همراه با آب بر روی جسم برش میزند سیلیکون کارباید است.

وب سایت شرکت کاشی کویر یزد

این شرکت در وبسایت خود غیر از معرفی همراه با تصویر محصول که مشخصات دقیق را نمایش میدهد یک صفحه فروشگاه اینترنتی هم دارد که به مشتری کمک میکند تا بدون مراجه به مراکز فروش کاشی کویر به خرید بپردازد.

در ضمن یک صفحه هم به زودی راه اندازی میکند تحت عنوان چینش مجازی تا مشتری طرح دلخواه خود را روی آن پیاده و مشاهده نماید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *