بازرگانی زیبا سرام
خانه / کاشی / انواع کاشی سرویس بهداشتی ایرانی

انواع کاشی سرویس بهداشتی ایرانی

برای اطلاع از قیمت انواع کاشی سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه می توانید از راههای ارتباطی زیر با ما تماس گرفته و کاشی سرویس بهداشتی را با قیمت ارزان خریداری کنید.
در گذشته ای نه چندان دور اکثر افراد تنها به دکوراسیون داخلی منازل خود توجه می کردند و به زیبایی سرویس بهداشتی و آشپزخانه به اندازه اتاق های داخلی توجه نمی کردند اما امروز به دلیل تغییرات سلیقه ای و معماری داخلی که پیش آمده، زیبایی سرویس بهداشتی نیز از اهمیت زیادی برخوردار شده است.

قیمت کاشی سرویس بهداشتی ایرانی

سرویس بهداشتی که شامل حمام و توالت می باشد کاشی مخصوص به خود را داشته و کاشی که برای اتاق پذیرایی استفاده می گردد برای سرویس بهداشتی استفاده نمی شود. سرویس های بهداشتی دو نوع هستند: سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی.
در سرویس بهداشتی فرنگی نوع تجهیزاتی که بکار می رود با سرویس بهداشتی ایرانی متفاوت است اما نوع کاشی و سرامیک استفاده شده در آن با هم فرقی نداشته و تنها به سلیقه افراد مربوط است. در سرویس بهداشتی برای کف سرویس بهداشتی از اشکال مربعی و در دیواره های سرویس بهداشتی از سرامیک به شکل مستطیل و در ابعاد مختلف استفاده می گردد که بسته به جنس و مارک سرامیک، دارای قیمتهای متفاوتی می باشد. لازم به ذکر است که کاشی که در توالت استفاده می گردد نیز با کاشی حمام متفاوت است و بالعکس.

مطلب پیشنهادی

قیمت تایل آلومینیوم

قیمت تایل آلومینیوم | فروش اینترنتی تایل آلومینیوم | پخش در سراسر کشور

اگر به دنبال قیمت تایل آلومینیوم و مرکز پخش آن هستید با کارشناسان فروش بازرگانی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *