بازرگانی زیبا سرام
خانه / چسب کاشی و سرامیک / انواع چسب کاشی و سرامیک خمیری و پودری

انواع چسب کاشی و سرامیک خمیری و پودری

چسب کاشی و سرامیک از انواع چسب می باشد که در دو نوع چسب کاشی و سرامیک خمیری و چسب کاشی و سرامیک پودری در بازار موجود می باشد.
در قدیم هنگامی که قصد تعمیر و یا نصب کاشی و سرامیک را داشتیم باید همه کاشی یا سرامیک را از جا در می آوردیم و از نو کاشی یا سرامیک را نصب می کردیم اما امروز به دلیل تولید انواع چسب کاشی و سرامیک، نصب کاشی و سرامیک یکی از کارهای آسان در صنعت ساختمان سازی می باشد.

انواع چسب کاشی و سرامیک


چسب کاشی و سرامیک خمیری

چسب کاشی و سرامیک خمیری به دلیل قدرت چسبنده گی بالایی که دارد، علاوه بر استفاده در سطوح سنگی، سرامیکی، کاشی، موزاییک و سطوح سیمانی، قابلیت استفاده از چسب برای سطوح گچی را نیز دارد. از چسب خمیری کاشی به دلیل مقاومتی که در برابر آب و رطوبت دارد می توان در استخر و حمام که با آب در ارتباط مستقیم است استفاده کرد.

چسب خمیری کاشی و سرامیک

چسب پودری کاشی و سرامیک

چسب پودری به دلیل مواد معدنی طبیعی و مواد شیمیایی که در آن بکار رفته برای سطوح سرامیکی و سنگی و کاشی مناسب است اما برای سطوح گچی مناسب نیست و همانطور که در بالا گفته شد، برای سطوح گچی استفاده از چسب خمیری کاشی بهتر است.

چسب پودری کاشی و سرامیک

مزایای چسب کاشی و سرامیک

استحکام بالا در مدت زمان طولانی
سرعت بالا هنگام نصب کاشی و سرامیک
ضد ارتعاش بودن سطح نصب نسبت به سایر ملاتها
سبک وزن بودن
مناسب برای مناطقی که دارای آب و هوای رطوبتی هستند.
قابل استفاده در مناطق سردسیر و گرمسیر

منبع: tileandceramics.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه چسب کاشی و سرامیک باکیفیت

برند با کیفیت در فروشگاه های سطح کشور به عرضه ی محصولات خود در زمینه ی چسب های کاشی و سرامیک می پردازد و مقدم شما عزیزان را گرامی می دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *